ПИЖАМИ СО МРЕЖЕСТА ТЕКСТУРА И ДЕЗЕН СО ЛАЖИЦИ

Комбинезон за бебе со заоблен изрез и долги ракави. Закопчување со копчиња на притискање. ЃОНОВИ СО КРАМПОНИ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ ЗА СИТЕ ГОЛЕМИНИ ОД 6-9 МЕСЕЦИ (ВКЛУЧЕНИ).

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

799,00 MKD

Боја Глина | 8501/481

Изберете величина

  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и