ПАТИКИ WISH © DISNEY

1.790,00 ден
-60%
699,00 ден

Патики WISH © DISNEY. Прилагодливо врзување со врвки со одвоиви мониста во форма на ѕвезди. Задна гајка на повлекување за облекување со леснотија. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Беж | 3426/330

Изберете величина

Стави во кошничка