ПАТИКИ TWEETY ™ LOONEY TUNES

1.990,00 ден
-54%
899,00 ден

TWEETY ™ LOONEY TUNES патики. Приспособливо врзување. Влошка и постава од 100% памук. Гумен ѓон.

Жолта | 3476/230

Изберете величина

Стави во кошничка