ПАТИКИ ШТО СВЕТАТ ВО ТЕМНИНА

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Шарени патики што светат во темнина. Прицврстување со прилагодливи врвки. Задна гајка на повлекување за облекување со леснотија. Флексибилна влошка. Гумиран ѓон што свети во темнина.

ГОЛЕМИНА 40: чевлите се достапни во големина 40.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Повеќебојни | 3354/330

Изберете величина

Стави во кошничка