ПАТИКИ СО ПОВЕЌЕ ПАРЧИЊА

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Патики во комбинација од бои. Прицврстување со прилагодливи врвки. Флексибилна влошка. Задна гајка на повлекување за облекување со леснотија. Гумиран ѓон со детаљ на воздушна комора во контрастна боја.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Розова | 3446/330

Изберете величина

Стави во кошничка