ПАТИКИ СО ПОВЕЌЕ ДЕЛОВИ СО КОЖНИ ДЕТАЛИ DELICATE

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Патики од повеќе парчиња со детали од говедска кожа. Еластични врвки. Плетен дизајн и предни и задни гајки на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка од 100% памук. Гумен ѓон со детаљ во контрастна боја.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Црна | 3220/330

Изберете величина

Стави во кошничка