ПАТИКИ СО ПЕРНИЧИЊА

1.990,00 ден
-54%
899,00 ден

Патики со контрастни парчиња. Приспособливо врзување. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон со воздушни комори во контрастна боја.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3348/330

Изберете величина

Овој производ е помал од вообичаеното.

Стави во кошничка