ПАТИКИ СО ИЗНОСЕН ЕФЕКТ

1.190,00 ден
-41%
699,00 ден

Патики со износен ефект. Прицврстување со прилагодливи врвки. Задна гајка на повлекување за облекување со леснотија. Флексибилна влошка и постава од 100% памук. Зајакнат гумиран врв. Гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Розова | 3458/330

Изберете величина

Стави во кошничка