ПАТИКИ СО ДЕБЕЛ ЃОН

1.790,00 ден

Патики со повеќе парчиња. Приспособливи врвки на горниот дел. Флексибилна влошка. Контрастно обоен дебел гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Сенф | 3484/330

Изберете величина

Стави во кошничка