ПАТИКИ СО ДЕБЕЛ ЃОН

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Минималистички патики со врвки. Влошка со мемори ефект. Дебел ребрест ѓон од гума.

MEMORY-EFFECT INSOLE: Овие чевли имаат влошка со мемори ефект која ја враќа својата форма.

Бела | 3418/230

Изберете величина

Стави во кошничка