ПАТИКИ СО ВРВ

999,00 ден
-30%
699,00 ден

Патики во комбинација на памук и говедска кожа. Приспособливи врвки. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Зајакнат гумен ѓон. Гумен ѓон на платформа.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Сина | 3420/330

Изберете величина

Стави во кошничка