ПАТИКИ ОД ВЕЛУР

2.290,00 ден
-60%
899,00 ден

Кожни патики од говедска кожа со завршница од велур. Прилагодливи врвки. Флексибилна влошка. Гумиран ѓон во контрастна боја.

КОЖА: Овој производ е изработен од ексклузивен материјал. Секој можен белег или промени во бојата се карактеристики кои ја потврдуваат автентичната природа на кожата.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Морска сина | 3448/330

Изберете величина

Стави во кошничка