ПАТИКИ ВО СТИЛ НА САНДАЛИ

1.990,00 ден
-64%
699,00 ден

Отворени патики во стил со ремчиња. Прицврстување со еластични врвки со стопер и лепенка на задниот дел. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Контрастно обоен гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Боја: Кафеава | 3378/330

Изберете величина

Стави во кошничка