ПАРИЧНИК ЗА КАРТИЧКИ ВО МЕТАЛИК БОЈА СО АЛКИ

Крут паричник за картички во сива металик боја. Прерамка за носење на рамо со алки. Внатрешна постава со преграда за картички. Се затвора со копче.

Висина x Должина x Ширина: 6,5 x 9,5 x 1 cm.

2.990,00 MKD999,00 MKD-65%

Боја: Сребрена | 6880/610

Изберете величина

  • УНИВЕРЗАЛНА ВЕЛИЧИНА
Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка