ПАНТАЛОНИ СО ЧЕРЕП

Панталони со еластичен појас и предни врвки. Ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for water: најмалку 15% рециклиран полиестер.

599,00 MKD

Боја Портокалова | 0962/560

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и