ПАНТАЛОНИ СО СИТНО КАРЕ И МИНИ ЅВОНЕСТ КРОЈ

Панталони со висок струк и лажни предни паспулирани џебови. Ѕвонести ногавици. Предно закопчување со метална кука, копче и патент.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 25% рециклиран полиестер.

Виолетова / Бела | 4661/203

1.490,00 MKD-30%999,00 MKD

Изберете величина

 • XS
 • S
 • M
  Слични производи 
 • L
  Слични производи 
 • XL
  Слични производи 
 • XXL
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
 • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.