ПАНТАЛОНИ СО СИТНО КАРЕ И МИНИ ЅВОНЕСТ КРОЈ

Панталони со висок струк и лажни предни паспулирани џебови. Ѕвонести ногавици. Предно закопчување со метална кука, копче и патент.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 25% рециклиран полиестер.

Виолетова / Бела | 4661/203

1.490,00 MKD

Изберете величина

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
    Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка