ПАНТАЛОНИ СО ПОСТАВА ОД ВЕШТАЧКО КРЗНО

Панталони со еластичен појас и прилагодливи врвки. Еикета однапред. Надворешен џеб на грбот. Растегливи долни рабови. Внатрешна постава од вештачко крзно.

699,00 MKD

Боја Синосива | 2878/551

Изберете величина

  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и