ПАНТАЛОНИ КОИ СВЕТАТ ВО ТЕМНИНА MICKEY MOUSE © DISNEY

Плишени панталони со еластичен колан. Предни џебови. Принт со MICKEY MOUSE © DISNEY со детаљ што свети во темнина на предниот дел. Манжетни на ногавиците.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 15% рециклиран памук или Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

699,00 MKD

Боја Антрацит сива | 7878/509

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и