ПАМУЧНИ ПАТИКИ СО РЕМЧИЊА

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Памучни патики. Двојни лепенки. Флексибилна влошка и постава од 100% памук. Зајакнат гумен врв. Гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Виолетова | 3450/330

Изберете величина

Стави во кошничка