ПАМУЧЕН ЏЕМПЕР

Џемпер изработен од предена памучна ткаенина. Има кружен изрез, долги ракави и ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

1.290,00 MKD

Боја Црна | 4231/340

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и