ПАМУЧЕН ЏЕМПЕР СО НАШИВКА

Џемпер изработен од предена памучна ткаенина со лежерен крој. Кружен изрез и долги ракави. Ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

1.590,00 MKD

Боја Сина | 3284/309

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и