ОСНОВНИ ПАТИКИ

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Основни патики со врвки и контрастно обоен детаљ на задниот дел. Прицврстување со прилагодливи врвки. Гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3436/330

Изберете величина

Стави во кошничка