ОСНОВНИ ПАТИКИ

1.290,00 ден
-45%
699,00 ден

Минималистички патики со врвки. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Кафеава | 3410/330

Изберете величина

Стави во кошничка