ОСНОВЕН ЏЕМПЕР ОД МНОГУ ФИНА ПЛЕТЕНИНА

Џемпер со долги ракави и заоблен изрез.

Морнарско-сина | 3471/002

1.190,00 MKD-25%849,00 MKD
Артиклите во кошничката не може да се резервираат додека не го извршите купувањето.

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка