ОСНОВЕН ПЛЕТЕН ЏЕМПЕР

Плетен џемпер со заоблен изрез, долги ракави со декоративни метални копчиња. Ребрести рабови.

Црна | 8851/121

1.490,00 MKD

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
    Coming soonXXL - Ќе ве информираме кога ќе го има на залиха

Стави во кошничка

Процесирај нарачка