ОСНОВЕН ПЛЕТЕН ЏЕМПЕР

Џемпер со кружен изрез, долги ракави, странични шлицови на долниот раб и ребрести рабови.

JOIN LIFE Care for fiber: најмалку 50% ECOVERO™ вискоза.

Антрацит сива | 1509/015

999,00 MKD

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка