ОСНОВЕН МОДЕЛ КОШУЛА

Кошула со јака со долги ракави. Предни копчиња и надворешен џеб на градите.

1.190,00 MKD

Боја Бела | 4743/701

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и