ОМБРЕ ЏЕМПЕР ОД ЖАКАРД

Џемпер со лежерен крој, кружен изрез, долги ракави и ребрести рабови.

1.990,00 MKD

Боја Сина | 5755/308

Изберете величина

  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и