ОБЛИКУВАНИ ПАТИКИ СО ПЛЕТЕНИ ДЕТАЛИ

1.990,00 ден
-54%
899,00 ден

Обликувани патики со плетени детали. Предна и задна гајка на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Кафеава | 3386/330

Изберете величина

Стави во кошничка