НЕОНСКА ЦВЕТНА КОШУЛА

Кошула со заоблена јака со карнер, везени мотиви, долги ракави и предно закопчување.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

999,00 MKD

Боја Екру | 6187/196

Изберете величина

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и