НАТКОШУЛА RELAXED ОД СЕТ

Наткошула со секојдневен крој, јака и долги ракави со копчиња на манжетните, надворешни џебови со капаци на градите, паспулирани џебови на колковите и предно закопчување.

2.590,00 MKD

Боја Сина | 3562/403

Изберете величина

  • S
  • M
  • L
  • XL

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и