МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПАЛЕТА

1.990,00 MKD

Мултифункционална палета на пудра за лице и очи. Содржи 6 сенки за очи со мат, бисерни и сјајни завршници, со свиленкаста високопигментирана формула и руж, бронзена пудра и нагласувач за комплетен изглед.

Flying to New York - 29 | 4130/610

Стави во кошничка

Процесирај нарачка