МРЕЖЕСТИ ПАТИКИ

1.990,00 ден
-54%
899,00 ден

Патики со мрежест детаљ. Приспособливо врзување. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Флексибилна влошка. Гумен ѓон.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Повеќебојни | 3350/330

Изберете величина

Стави во кошничка