МИНИ ЧАНТА СО МОНИСТА ЗА НОСЕЊЕ НА РАМО

Мини чанта за носење на рамо достапна во неколку бои. Мониста на надворешниот дел. Испреплетен ремен за преку рамо. Внатрешна постава со џеб. Се закопчува со патент.

Висина x Должина x Ширина: 10,5 x 19 x 4 cm.

1.490,00 MKD399,00 MKD-70%

Боја: Бела | 6546/510

Изберете величина

  • УНИВЕРЗАЛНА ВЕЛИЧИНА

Стави во кошничка

Процесирај нарачка