МИНИМАЛИСТИЧКИ РАНЕЦ СО ПРЕКЛОП

Црн ранец. Мека конструкција. Главниот џеб е под пркелопот, внатрешна преграда за лаптопи или таблети (13 инчи) и два мали џеба, еден со патент. Преклопот се прицврстува со карабинер. На страните има две копчиња на притискање за зголемување на волуменот на ранецот. Има две прилагодливи прерамки за на рамо и рачка, како и хоризонтално ремче на грбот за додавање на рачка од куфер.

Висина х Должина х Ширина 44 x 33 x 15 cm.

2.990,00 MKD

Боја Црна | 3249/820

Стави во кошничка

Процесирај нарачка
  • Опцијата „Проверете ја достапноста во продавниците“ е привремено деактивирана.

може да ви се допадне и