МИНИМАЛИСТИЧКИ ПАТИКИ СО ВРВКИ И ШАРЕН РАБ

1.490,00 ден

Минималистички патики со врвки и шарени рабови. Флексибилна влошка. Гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3474/330

Изберете величина

Стави во кошничка