МИНИМАЛИСТИЧКИ ПАТИКИ СО ВРВКИ И ДЕБЕЛ ЃОН

999,00 ден
-30%
699,00 ден

Минималистички патики со врвки. Приспособливи врвки. Постава од 100% памук и флексибилна влошка. Гумен ѓон на платформа.

STARFIT® ТЕХНИЧКА ВЛОШКА СО ПЕНА: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3442/330

Изберете величина

Стави во кошничка