МЕТАЛИК ПАТИКИ

1.490,00 ден

Патики со сребрена завршница. Прилагодливи врвки. Флексибилна влошка. Гумиран ѓон во контрастна боја.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Сребрена | 3410/430

Изберете величина

Стави во кошничка