МЕКИ ПАТИКИ

1.790,00 ден

Меки патики со контрастно обоени детали. Прилагодливи врвки. Флексибилна влошка. Задна гајка на повлекување за облекување со леснотија. Контрастно обоен гумиран ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка изработена од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Валкано бела | 3308/430

Изберете величина

Стави во кошничка