МЕКИ ПАТИКИ

1.790,00 ден

Меки патики со детали од говедска кожа. Прилагодливи врвки. Флексибилна влошка. Задна гајка на повлекување за лесно обување. Контрастен гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3306/430

Изберете величина

Стави во кошничка