МАСИВНИ МИНИМАЛИСТИЧКИ ПАТИКИ СО ВРВКИ

1.490,00 ден

Минималистички патики со врвки. Приспособливо врзување. Флексибилна влошка. Дебел гумен ѓон.

STARFIT® TECHNICAL INSOLE FOAM: Техничка и флексибилна влошка од полиуретанска пена. Удобност, амортизација и издржливост.

Бела | 3402/430

Изберете величина

Стави во кошничка