МАИЦА SNOOPY SKATE © PEANUTS

Маица со кружен изрез, кратки ракави и принт со SNOOPY SKATE © PEANUTS на предниот и задниот дел. Странични шлицови на долниот раб.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

599,00 MKD

Боја Крем-боја | 2324/701

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и