МАИЦА SNOOPY ©PEANUTS СО ДВОЈНИ РАКАВИ

Маица со заоблен изрез, и долги двојни ракави со манжетни. Принт со SNOOPY ® PEANUTS на градите и одназад.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

799,00 MKD

Боја Екру | 2725/705

Изберете величина

 • 6 years (116 cm)
  Слични производи 
 • 7 years (122 cm)
  Слични производи 
 • 8 years (128 cm)
  Слични производи 
 • 9 years (134 cm)
 • 10 years (140 cm)
 • 11-12 years (152 cm)
  Слични производи 

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и