МАИЦА POKÉMON ™ © NINTENDO

799,00 ден
-50%
399,00 ден

Маица со кружен изрез и долги ракави. POKÉMON ™ © NINTENDO на предниот и задниот дел. Ознака на задниот дел.

Темна антрацит | 6208/663

Изберете величина

Стави во кошничка