МАИЦА NARUTO SHIPPUDEN

Маица со долги ракави и заоблен изрез. Принт со NARUTO SHIPPUDEN на градите и задниот дел. Етикета на долниот дел.

JOIN LIFE Care for water: произведено со употреба на помалку вода.

799,00 MKD

Боја Антрацит сива | 5372/775

Изберете величина

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и