МАИЦА MICKEY MOUSE © DISNEY

Маица со кружен изрез, долги ракави и дезен со MICKEY MOUSE © DISNEY.

599,00 MKD

Боја Антрацит сива | 6061/645

Изберете величина

  • 6-9 months (74 cm)
    Слични производи 
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка

може да ви се допадне и