МАИЦА MICKEY MOUSE © DISNEY

629,00 MKD

Маица со кружен изрез и долги контрастни ракави. Принт од MICKEY MOUSE © DISNEY.

Бела | 0377/500

Изберете величина

  • 9-12 месеци (80 cm)
  • 12-18 месеци (86 cm)
  • 18-24 месеци (92 cm)
  • 2-3 години (98 cm)
  • 3-4 години (104 cm)

Стави во кошничка

Процесирај нарачка