МАИЦА СО DIP-DYE ДЕЗЕН

699,00 ден
-42%
399,00 ден

Маица со кружен изрез и долги ракави со манжетни. Отпечатен слоган на предниот дел и ракавот.

Сини | 5350/763

Изберете величина

Стави во кошничка