МАИЦА СО DIP-DYE ДЕЗЕН

699,00 ден
-57%
299,00 ден

Маица со кружен изрез и долги ракави со манжетни. Принт на градите и задниот дел.

Зелени | 5350/662

Изберете величина

Стави во кошничка